Bravo Radio 100,2MHz - Narodna muzika

FUDBAL - SRPSKA LIGA ZAPAD KOSTOLAČANI PREKINULI LOŠU SERIJU

El. pošta Štampa PDF

Rudar Prošlog vikenda u zapadnoj grupi Srpske lige odigrane su utakmice 5. kola. „Rudar“ je u Kostolcu 12. septembra prekinuo seriju od tri uzastopna poraza i u duelu sa užičkom „Slobodom“ ostvario drugu pobedu u šampionatu – rezultatom 2:1 (2:0).

Sledećeg dana je „Sloga“ gostovala u Šapcu i u duelu sa „Mačvom“ zabeležila prvi neuspeh – 1:2. Fudbaleri kostolačkog srpskoligaša su utakmicu rešili već na početku, kada su golovima Agboa u 3. i Katića u 10. minutu došli do, kako se kasnije ispostavilo, nedostižne prednosti. Gosti iz Užica su svoju inicijativu u drugom poluvremenu uspeli da preko Brajkovića pretvore u pogodak tek u 80. minutu. Na taj način su uspeli samo da ublaže, ali ne i da spreče prvi ovosezonski poraz.Petrovčane je i pored solidne partije savladala „Mačva“, tako da su pokvarili plasman na tabeli. Posle pet odigranih utakmica sa osam osvojenih bodova i pozitivnom gol – razlikom (11:7) „Sloga“ trenutno zauzima šestu poziciju, dok se „Rudar“ sa šest bodova i gol – razlikom (7:6) nalazi na devetom mestu srpskoligaške tabele.

Sledećeg vikenda na programu su utakmice 6. kola. Petrovčani će se na domaćem terenu sastati „Metalcem“ iz Kraljeva, koji je na startu sezone sakupio četiri boda. Kostolački „Rudar“ gostuje u Valjevu gde će odmeriti snage sa ekipom „Budućnosti“, koja sa tri osvojena boda trenutno zauzima pretposlednju, 15. poziciju na srpskoligaškoj tabeli

Posetite

AKCIJA

MARGINA

Nezgodno Brale

Nezgodno je brale ljudi dali pare a robe nema. Setio se gazda gde mu je, i koji im je.
Interes. Da je država šupak razumeo bih sto ga dajete za spricer i kavurmu, ali na vašu nesreću nije. A beše gadno, nestale donacije, dotacije ali vreme radi za vas i mi radimo za vas.Nadate se ovako ludim i drčnim opet će nam uvaliti neko moranje i nemanje a vi udarite u riku o slobodi i ugnjetavanju. Najviše sam voleo onaj deo o svetionicima,tvrdjavama,borcima kojima ako ne stigne vaša pomoć u milionima, moraće da žive kao i svi ostali od svog rada. Baš nećemo da damo. Lepo su vas doveli da vladate a vi kradete. Znam zeznuto je naći će mladje one koje jos nisu uhvaćeni u kradji. One koji veruju da su pravi samo  sunce ovog neba njima baš ne pasuje. Sunce da promene ne mogu al nebo hoće.  Srecan vam ocaj. Mada mi nikad neće biti jasno sta očekuju od ljubavi koja se parama kupuje od matore kurve. Perverzan je to svet. Jako! Prvo te uči da budes lopov  a potom od tebe očekuje da budeš svetac i pušta te niz vodu. Ko će svet da razume, E moj kume.